ЧЛАНОВИ
КОМИСИЈЕ ЗА ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА
ДЕПАРТМАНА

ЧЛАНОВИ
КОМИСИЈЕ ЗА ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА
ФАКУЛТЕТА

  1. Др Татјана Анђелковић, ред. проф. (председник)
Департман
за физику
  1. Др Драган Гајић, ред. проф.
    (
    24.01.2018.24.01.2021.)

  2. Др Биљана Самарџић, ван. проф.                        (24.01.2018.24.01.2021.)

  3. Др Владан Павловић, ван. проф.            

    (24.01.2018.24.01.2021.)

  4. Ивана Соколовић, студент                                      (17.10.2019 – 17.10.2022.)

  5. Јована Урошевић, студент
    (17.10.2019 – 17.10.20
    22.)
  1. Др Драган Гајић, ред. проф.
    (24.01.2018.24.01.2021.)
Департман
за хемију
  1. Др Александра Павловић ред. проф.            (23.10.2019-23.10.2022.)

  2. Др Иван Палић, ван. проф.                                   (23.10.2019-23.10.2022.)

  3. Др Драган Ђорђевић ред. проф  (23.10.2019-23.10.2022.)

  4. Никола Михајловић, студент
    (
    23.10.2019-23.10.2022.)
    )
  5. Дијана Јовановић студент
    (
    23.10.2019-23.10.2022.)
  1. Др Александар Бојић, ред. проф.     (23.10.2019-23.10.2022.)
Департман
за математику
  1. Др Милан Златановић, ван. проф. (23.10.2019-23.10.2022.)

  2. Др Миодраг Ђорђевић , доцент (23.10.2019-23.10.2022.)

  3. Др Драган Ђорђевић ред. проф. (23.10.2019-23.10.2022.)

  4. Милан Ђокић, студент (23.10.2019-23.10.2022.)

  5. Јована Илић, студент
    (17.10.2019 – 17.10.20
    22.)
  1. Др Милан Златановић, ван. проф.
    (23
    .10.2019.-23.10.2022.)

Департман
за рачунарске науке
  1. Др Александар Стаменковић, ред. проф.           (27.12.2017.-27.12.2020.)

  2. Др Зорана Јанчић,
    (27.12.2017.-27.12.2020.)

  3. Стефан Станимировић, асистент
    (2
    7.12.2017.-27.12.2020.)

  4. Петар Петковић, студент
    (17.10.2019-17.10.2022
    .)

  5. Вељко Јакшић, студент (17.10.2019-17.10.2022.)
  1. Др Александар Стаменковић, ред.  проф.          (27.12.2017.-27.12.2020.)
Департман
за географију
  1. Др Ранко Драговић, ред. проф.                                     (20.12.2017. – 20.12.2020.)

  2. Др Јелена Живковић, доцент
    (20.12.2017.-20.12.2020.)

  3. Милан Миловановић, асистент
    (20.12.2017.-20.12.2020.)

  4. Јована Вулетић, студент
    (17.10.2019-17.10.2022
    .)

  5. Стефан Милићевић,студент                                                      (17.10.2019-17.10.2022.)
  1. Др Ранко Драговић, ред. проф.
    (20.12.2017.-20.12.2020.)
Департман
за биологију и екологију
  1. Др Владимир Жикић, ред.проф.
    (
    23.10.2019-23.10.2022.
    )

  2. Др Светлана Тошић, доцент
    (
    23.10.2019-23.10.2022.
    )

  3. Др Драгана Стојичић, ред.проф.
    (
    23.10.2019-23.10.2022.
    )

  4. Сандра Стошић, студент
    (
    17.10.2019-23.10.2022.
    )

  5. Небојша Милосављевић, студeнт
    (
    17.10.2019-23.10.2022.
    )

  1. Др Владимир Жикић, ван. проф.
    (23.10.2019.-23.10.2022.)
 
  1. Милена Јовановић, шеф службе за наст. и студ. питања                                       (16.11.2016.-16.11.2019.)
  1. Емилија Миленковић, студент
    (17.10.2019-17.10.2022.)

  2. Катарина Бито, студент               (17.10.2019-17.10.2022.)