OKTOBARSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Biologija
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BIO102 | Fizika | 09.09.2020. u 10:00h |
Dragoljub Dimitrijević |
0 | |
BIO103 | Morfologija i anatomija biljaka | 08.09.2020. u 09:00h |
10.09.2020. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIO104 | Osnovi informatike | 10.09.2020. u 14:00h |
18.09.2020. u 14:00h |
Aleksandar Stamenković |
0 |
BIO105 | Organska hemija | 07.09.2020. u 11:00h |
08.09.2020. u 11:00h |
Snežana Jevtović |
0 |
BIO106 | Biologija ćelije | 10.09.2020. u 09:00h |
17.09.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIO107 | Mikrobiologija | 08.09.2020. u 10:00h |
14.09.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIO108 | Verovatnoća i statistika u biologiji | 15.09.2020. u 10:00h |
Marija Кrstić |
0 | |
BIO201 | Zoologija beskičmenjaka | 11.09.2020. u 09:00h |
14.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIO202 | Biohemija | 07.09.2020. u 11:00h |
17.09.2020. u 11:00h |
Nataša Joković |
0 |
BIO203 | Algologija i mikologija | 09.09.2020. u 10:00h |
16.09.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIO204 | Razviće životinja | 15.09.2020. u 10:00h |
18.09.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
1 |
BIO206 | Zoologija hordata | 14.09.2020. u 09:00h |
15.09.2020. u 10:00h |
Saša Stanković |
1 |
BIO301 | Opšta ekologija | 10.09.2020. u 12:00h |
11.09.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |
BIO302 | Fiziologija biljaka | 09.09.2020. u 10:00h |
16.09.2020. u 12:00h |
Dragana Stojičić |
1 |
BIO303 | Genetika | 14.09.2020. u 10:00h |
18.09.2020. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
0 |
BIO304 | Fiziologija životinja | 07.09.2020. u 11:00h |
08.09.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
0 |
BIO305 | Osnovi ekologije biljaka | 14.09.2020. u 10:00h |
17.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
BIO306 | Osnovi ekologije životinja | 08.09.2020. u 13:00h |
09.09.2020. u 11:00h |
Ana Savić |
0 |
BIO307 | Organska evolucija | 16.09.2020. u 09:00h |
17.09.2020. u 12:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
0 |
BIO308 | Molekularna biologija | 15.09.2020. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIOI11 | Istorija i filozofija biologije | 15.09.2020. u 11:00h |
Nataša Joković Svetlana Тošić |
0 | |
BIOI12 | Osnovi astrofizike sa astrobiologijom | 10.09.2020. u 13:00h |
Dragan Gajić |
0 | |
BIOI21 | Engleski jezik 1 | 11.09.2020. u 10:00h |
Sonja Miletić |
0 | |
BIOI31 | Principi laboratorijskog rada u biologiji | 09.09.2020. u 10:00h |
16.09.2020. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIOI32 | Metodologija eksperimentalnog rada u biologiji | 09.09.2020. u 10:00h |
16.09.2020. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIOI33 | Primena računara u biologiji | 09.09.2020. u 14:00h |
12.09.2020. u 14:00h |
Milan Bašić |
0 |
BIOI34 | Laboratorijske životinje u biološkim istraživanjima | 15.09.2020. u 11:00h |
15.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Cvetković |
0 |
BIOI41 | Mikrobiologija hrane | 17.09.2020. u 11:00h |
Nataša Joković |
0 | |
BIOI42 | Istorijska geologija sa paleontologijom | 18.09.2020. u 12:00h |
Ljupko Rundić |
0 | |
BIOI43 | Matematika u biologiji | 15.09.2020. u 10:00h |
Marija Кrstić |
0 | |
BIOI51 | Psihologija | 16.09.2020. u 14:00h |
18.09.2020. u 10:00h |
Jelisaveta Тodorović |
0 |
BIOI52 | Anatomija čoveka | 18.09.2020. u 11:00h |
Jelena Vitorović |
0 | |
BIOI53 | Biogeografija | 15.09.2020. u 12:00h |
18.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
BIOI54 | Imunobiologija | 17.09.2020. u 11:00h |
Jelena Vitorović |
0 | |
BIOI61 | Pedagogija | 15.09.2020. u 09:00h |
Jelena Petrović |
1 | |
BIOI62 | Parazitologija | 11.09.2020. u 09:00h |
14.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIOI71 | Metodika nastave biologije | 07.09.2020. u 09:00h |
08.09.2020. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIOI72 | Osnovi konzervacione biologije | 18.09.2020. u 09:00h |
Đurađ Milošević |
0 |