JUNSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Biologija
Decembarski 2023/2024Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 23.06.2020. u 10:00h |
26.06.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
0 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 18.06.2020. u 12:00h |
22.06.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
0 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 17.06.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 | |
BEZ502 | Fitogeografija | 29.06.2020. u 10:00h |
30.06.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
0 |
BEZ503 | Zoogeografija | 23.06.2020. u 12:00h |
24.06.2020. u 12:00h |
Saša Stanković |
0 |
BEZI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 18.06.2020. u 11:00h |
19.06.2020. u 11:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIO401 | Zaštita životne sredine | 17.06.2020. u 12:00h |
30.06.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |
BIO402 | Uporedna fiziologija životinja | 19.06.2020. u 14:00h |
24.06.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
0 |
BIO403 | Osnovi genetskog inžinjerstva | 18.06.2020. u 08:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIO404 | Humana genetika | 25.06.2020. u 10:00h |
26.06.2020. u 14:00h |
Vladimir Cvetković |
0 |
BIO405 | Osnovi biotehnologije | 19.06.2020. u 12:00h |
Nataša Joković |
0 | |
BIO501 | Eksperimentalna biohemija | 18.06.2020. u 08:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIO502 | Тeorija evolucije | 23.06.2020. u 10:00h |
25.06.2020. u 15:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
0 |
BIOI11 | Biološke simbioze | 22.06.2020. u 16:00h |
23.06.2020. u 16:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIOI12 | Entomologija | 26.06.2020. u 14:00h |
29.06.2020. u 11:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIOI22 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 22.06.2020. u 14:00h |
23.06.2020. u 10:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIOI32 | Кultura biljnih tkiva | 17.06.2020. u 10:00h |
24.06.2020. u 14:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIOI41 | Eksperimentalna hematologija | 23.06.2020. u 10:00h |
29.06.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIOI42 | Biološka antropologija | 24.06.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 | |
EКO403 | Hidrobiologija | 19.06.2020. u 11:00h |
25.06.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
0 |
EКOI21 | Zaštićene vrste i područja Srbije | 18.06.2020. u 11:00h |
19.06.2020. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
0 |