JUNSKI 2 ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Biologija
Decembarski 2023/2024Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 15.07.2020. u 10:00h |
16.07.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
0 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 06.07.2020. u 12:00h |
09.07.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
0 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 13.07.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 | |
BEZ502 | Fitogeografija | 09.07.2020. u 10:00h |
13.07.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
0 |
BEZ503 | Zoogeografija | 06.07.2020. u 12:00h |
07.07.2020. u 14:00h |
Saša Stanković |
0 |
BEZI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 14.07.2020. u 12:00h |
15.07.2020. u 12:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIO401 | Zaštita životne sredine | 13.07.2020. u 12:00h |
14.07.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |
BIO402 | Uporedna fiziologija životinja | 06.07.2020. u 14:00h |
07.07.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
0 |
BIO403 | Osnovi genetskog inžinjerstva | 09.07.2020. u 09:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIO404 | Humana genetika | 06.07.2020. u 10:00h |
07.07.2020. u 12:00h |
Vladimir Cvetković |
0 |
BIO405 | Osnovi biotehnologije | 09.07.2020. u 12:00h |
Nataša Joković |
0 | |
BIO501 | Eksperimentalna biohemija | 09.07.2020. u 09:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIO502 | Тeorija evolucije | 06.07.2020. u 11:00h |
11.07.2020. u 15:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
0 |
BIOI11 | Biološke simbioze | 08.07.2020. u 14:00h |
14.07.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIOI12 | Entomologija | 13.07.2020. u 12:00h |
14.07.2020. u 11:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIOI22 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 06.07.2020. u 10:00h |
06.07.2020. u 11:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIOI32 | Кultura biljnih tkiva | 06.07.2020. u 10:00h |
08.07.2020. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIOI41 | Eksperimentalna hematologija | 08.07.2020. u 10:00h |
13.07.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIOI42 | Biološka antropologija | 07.07.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 | |
EКO403 | Hidrobiologija | 08.07.2020. u 12:00h |
10.07.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
0 |
EКOI21 | Zaštićene vrste i područja Srbije | 13.07.2020. u 12:00h |
14.07.2020. u 12:00h |
Bojan Zlatković |
0 |