APRILSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Geografija 2014
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Septembarsko-oktobarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
G101 | Uvod u geografiju | 04.06.2020. u 08:00h |
Ninoslav Golubović |
19 | |
G102 | Matematička geografija | 08.06.2020. u 11:00h |
Ivan Filipović |
8 | |
G103 | Geologija sa petrografijom | 05.06.2020. u 11:00h |
Nevenka Đerić |
19 | |
G104 | Nacionalna ekonomija | 02.06.2020. u 15:30h |
Jelena Petrović |
9 | |
G109 | Кlimatologija | 09.04.2020. u 16:00h 04.06.2020. u 09:00h |
Nataša Martić-Bursać |
27 | |
G110 | Biogeografija | 08.04.2020. u 10:30h 10.06.2020. u 11:00h |
Ranko Dragović |
27 | |
G111 | Geografija stanovništva | 08.04.2020. u 12:00h 08.06.2020. u 14:30h |
Selim Šaćirović |
13 | |
G112 | Geografija zemljišta | 02.06.2020. u 08:00h |
Mrđan Đokić |
28 | |
G116 | Metodika nastave geografije | 08.04.2020. u 09:30h 10.06.2020. u 09:30h |
Ranko Dragović |
25 | |
G117 | Industrijska gegorafija | 06.04.2020. u 09:00h 04.06.2020. u 11:00h |
Ninoslav Golubović |
18 | |
G118 | Geografija Srbije I | 09.04.2020. u 10:00h 01.06.2020. u 09:00h |
Aleksandar Radivojević |
10 | |
G119 | Regionalna geografija I | 06.04.2020. u 10:00h 08.06.2020. u 09:00h |
Aleksandar Radivojević |
10 | |
G120 | Тuristička geografija | 10.04.2020. u 10:00h 02.06.2020. u 11:30h |
Marija Bratić |
19 | |
G131 | Geometrija | 09.06.2020. u 09:00h |
09.06.2020. u 09:00h |
Ljubica Velimirović |
3 |
G132 | Poslovna matematika | 01.06.2020. u 09:00h |
08.06.2020. u 09:00h |
Marija Milošević |
3 |
G135 | Pedagogija | 09.06.2020. u 10:00h |
Jelena Petrović |
4 | |
G136 | Geografija lokalne sredine | 08.04.2020. u 11:00h 03.06.2020. u 12:00h |
Тatjana Đekić |
2 | |
G139 | Nacionalna hidrologija | 06.04.2020. u 09:00h 10.06.2020. u 08:00h |
Ljiljana Stričević |
2 | |
G140 | Nacionalna istorija | 03.06.2020. u 11:00h |
Miloš Đorđević |
5 |