JUNSKI 2 ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Primenjena hemija 2014, modul Hemija životne sredine
Aprilski 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
H-200A-B | Elektrohemija | 16.07.2020. u 13:00h |
17.07.2020. u 13:00h |
Milan Mitić |
2 |
H-233A-B | Neorganska jedinjenja u medicini i farmaciji | 15.07.2020. u 11:00h |
16.07.2020. u 11:00h |
Maja Stanković |
4 |
H-237-B | Hemija gasova | 09.07.2020. u 11:00h |
Maja Stanković Тatjana Anđelković |
2 | |
H-240-B | Industrijska hemija 1 | 06.07.2020. u 09:00h |
06.07.2020. u 07:00h |
Aleksandar Bojić Aleksandra Zarubica |
7 |
H-241-B | Тehnike i metode karakterizacije neorganskih jedinjenja | 09.07.2020. u 09:00h |
10.07.2020. u 09:00h |
Dragan Đorđević Maja Stanković |
2 |
H-242-B | Hemija organskih polimera | 11.07.2020. u 09:00h |
11.07.2020. u 07:00h |
Niko Radulović |
3 |
H-243-B | Primenjena organska hemija | 17.07.2020. u 09:00h |
Goran Petrović |
1 | |
H-244-B | Odabrana poglavlja instrumentalne analize | 07.07.2020. u 09:00h |
09.07.2020. u 11:00h |
Ivana Rašić Mišić |
6 |
H-245-B | Industrijska hemija 2 | 04.07.2020. u 11:00h |
06.07.2020. u 15:00h |
Milena Miljković |
8 |
H-253-B | Hemija životne sredine | 11.07.2020. u 09:00h |
Тatjana Anđelković |
0 | |
H-254-B | Analitička hemija životne sredine | 10.07.2020. u 11:00h |
11.07.2020. u 11:00h |
Sofija Rančić |
0 |
H-255-B | Hemija metala u životnoj sredini | 04.07.2020. u 11:00h |
06.07.2020. u 08:00h |
Dragan Đorđević |
0 |
H-256-1-B | Organski polutanti 1 | 13.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Aleksandra Đorđević |
3 |
H-256-2-B | Organski polutanti 2 | 07.07.2020. u 09:00h |
Marija Genčić |
3 | |
H-259-B | Analiza životnih namirnica | 13.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Violeta Mitić |
0 |
H-260-B | Mehanizmi neorganskih reakcija | 13.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Maja Stanković |
3 |
H-261-B | Hemija i tehnologija materijala | 06.07.2020. u 11:00h |
Aleksandra Zarubica |
1 | |
H-262-B | Forenzička hemija | 06.07.2020. u 11:00h |
06.07.2020. u 07:00h |
Niko Radulović |
8 |
H-263-B | Hemija voda i zemljišta | 13.07.2020. u 11:00h |
Тatjana Anđelković |
6 | |
H-269-B | Zelena hemija | 08.07.2020. u 09:00h |
09.07.2020. u 09:00h |
Aleksandra Zarubica |
0 |
H-270-B | Geohemija | 08.07.2020. u 09:00h |
09.07.2020. u 09:00h |
Dragan Đorđević |
0 |
H-271-B | Biodegradacije | 15.07.2020. u 09:00h |
16.07.2020. u 09:00h |
Aleksandra Đorđević |
0 |
H-272-B | Analiza toksičnih supstanci | 16.07.2020. u 09:00h |
Aleksandra Pavlović |
0 | |
H-273-B | Manipulacija opasnim organskim materijama | 15.07.2020. u 11:00h |
16.07.2020. u 11:00h |
Ivan Palić |
0 |
H-274-B | Тehnologija vode i otpadnih voda | 15.07.2020. u 11:00h |
15.07.2020. u 07:00h |
Jelena Mitrović |
1 |
H-275-B | Elektrohemijske metode u hemiji životne sredine | 08.07.2020. u 11:00h |
09.07.2020. u 11:00h |
Milan Mitić |
0 |