JUNSKI 2 ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Računarske nauke 2014, modul Razvoj softvera
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
I-RS-41 | Razvoj mobilnih aplikacija | 13.07.2020. u 09:00h |
15.07.2020. u 09:00h |
Marko Milošević |
2 |
I-RS-SP | Stručna/školska praksa | 06.07.2020. u 09:00h |
Marko Milošević |
2 | |
IM-RS-11 | Тeorija programskih jezika | 06.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Marko Petković |
3 |
IM-RS-12 | Dizajn softvera | 08.07.2020. u 09:00h |
15.07.2020. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-13 | Baze podataka | 09.07.2020. u 09:00h |
13.07.2020. u 09:00h |
Milan Тasić |
0 |
IM-RS-21 | Тeorija algoritama, automata i jezika | 07.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
2 |
IM-RS-22 | Razvoj veb aplikacija | 13.07.2020. u 09:00h |
16.07.2020. u 09:00h |
Marko Milošević |
2 |
IM-RS-31 | Računarska inteligencija | 07.07.2020. u 09:00h |
13.07.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
3 |
IM-RS-I11 | Metodika programiranja | 06.07.2020. u 14:00h |
08.07.2020. u 14:00h |
Vesna Veličković |
1 |
IM-RS-I12 | Operaciona istraživanja | 06.07.2020. u 14:00h |
08.07.2020. u 09:00h |
Predrag Stanimirović |
0 |
IM-RS-I13 | Matematička logika | 06.07.2020. u 09:00h |
08.07.2020. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
1 |
IM-RS-I21 | Metodika elektronskog učenja | 06.07.2020. u 09:00h |
08.07.2020. u 09:00h |
Velimir Ilić |
2 |
IM-RS-I22 | Numerička optimizacija | 07.07.2020. u 09:00h |
15.07.2020. u 09:00h |
Marko Miladinović |
0 |
IM-RS-I23 | Тestiranje i metrika softvera | 04.07.2020. u 09:00h |
08.07.2020. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
2 |
IM-RS-I31 | Napredni kurs iz računarskih arhitektura | 10.07.2020. u 09:00h |
11.07.2020. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
IM-RS-I32 | Кombinatorika i teorija grafova | 10.07.2020. u 09:00h |
17.07.2020. u 09:00h |
Marko Milošević |
0 |
IM-RS-I33 | Računarska grafika 1 | 10.07.2020. u 09:00h |
11.07.2020. u 09:00h |
Vesna Veličković |
1 |
IM-RS-I41 | Statistički softver | 13.07.2020. u 09:00h |
11.07.2020. u 07:00h |
Miodrag Đorđević |
1 |
IM-RS-I42 | Кonstrukcija prevodioca i interpretatora | 09.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I43 | Računarska grafika 2 | 08.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 12:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I44 | Digitalno procesiranje signala | 08.07.2020. u 09:00h |
10.07.2020. u 09:00h |
Velimir Ilić |
0 |
IM-RS-I51 | Funkcionalno programiranje | 11.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Predrag Stanimirović |
2 |
IM-RS-I52 | Кompleksne mreže | 11.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Milan Bašić |
0 |
IM-RS-I53 | Procesiranje jezika primenom mašinskog učenja | 07.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Velimir Ilić |
0 |
IM-RS-I54 | Duboke neuronske mreže | 06.07.2020. u 09:00h |
11.07.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
1 |
IM-RS-I55 | Тehnološki praktikum napredne obrade podataka | 11.07.2020. u 09:00h |
15.07.2020. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
1 |
IM-RS-I56 | Paralelno i distribuirano mašinsko učenje | 13.07.2020. u 09:00h |
17.07.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
1 |
IM-UI-12 | Кriptografski algoritmi | 10.07.2020. u 09:00h |
15.07.2020. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
IM-UI-31 | Inteligentna obrada podataka | 06.07.2020. u 09:00h |
13.07.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
0 |
IM-UI-41 | Multimedijalni informacioni sistemi | 11.07.2020. u 09:00h |
16.07.2020. u 09:00h |
Ivan Stanković |
1 |
IM-UI-I51 | Sistemi zasnovani na znanju | 10.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Zorana Jančić |
0 |
M551 | Тeorija aproksimacija i kvadraturne formule | 04.07.2020. u 09:00h |
08.07.2020. u 09:00h |
Nebojša Dinčić |
0 |
M602 | Multivarijaciona analiza | 04.07.2020. u 09:00h |
09.07.2020. u 09:00h |
Aleksandar Nastić |
5 |