JUNSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Računarske nauke 2014, modul Upravljanje informacijama
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
IM-RS-22 | Razvoj veb aplikacija | 19.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Marko Milošević |
3 |
IM-UI-11 | Тeorija programskih jezika | 24.06.2020. u 09:00h |
27.06.2020. u 09:00h |
Marko Petković |
1 |
IM-UI-12 | Кriptografski algoritmi | 17.06.2020. u 09:00h |
20.06.2020. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
IM-UI-13 | Baze podataka | 23.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Milan Тasić |
0 |
IM-UI-21 | Тeorija algoritama, automata i jezika | 27.06.2020. u 09:00h |
30.06.2020. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
1 |
IM-UI-22 | Тeorija informacija i kodiranje | 23.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Marko Petković |
0 |
IM-UI-31 | Inteligentna obrada podataka | 25.06.2020. u 09:00h |
30.06.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
0 |
IM-UI-41 | Multimedijalni informacioni sistemi | 26.06.2020. u 09:00h |
29.06.2020. u 14:00h |
Ivan Stanković |
2 |
IM-UI-I11 | Metodika programiranja | 23.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Vesna Veličković |
0 |
IM-UI-I12 | Operaciona istraživanja | 20.06.2020. u 14:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Predrag Stanimirović |
0 |
IM-UI-I13 | Matematička logika | 23.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
0 |
IM-UI-I21 | Metodika elektronskog učenja | 18.06.2020. u 09:00h |
19.06.2020. u 09:00h |
Ivana Micić |
0 |
IM-UI-I22 | Numerička optimizacija | 17.06.2020. u 09:00h |
19.06.2020. u 09:00h |
Marko Miladinović |
0 |
IM-UI-I23 | Тestiranje i metrika softvera | 17.06.2020. u 09:00h |
20.06.2020. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-UI-I31 | Napredni kurs iz računarskih arhitektura | 20.06.2020. u 09:00h |
22.06.2020. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
IM-UI-I32 | Кombinatorika i teorija grafova | 20.06.2020. u 09:00h |
23.06.2020. u 09:00h |
Marko Milošević |
1 |
IM-UI-I33 | Računarska grafika 1 | 20.06.2020. u 09:00h |
24.06.2020. u 09:00h |
Vesna Veličković |
0 |
IM-UI-I41 | Statistički softver | 20.06.2020. u 09:00h |
23.06.2020. u 09:00h |
Miodrag Đorđević |
1 |
IM-UI-I42 | Fazi sistemi | 20.06.2020. u 09:00h |
23.06.2020. u 09:00h |
Ivana Micić |
0 |
IM-UI-I43 | Digitalno procesiranje signala | 19.06.2020. u 09:00h |
23.06.2020. u 09:00h |
Velimir Ilić |
0 |
IM-UI-I51 | Sistemi zasnovani na znanju | 20.06.2020. u 09:00h |
24.06.2020. u 09:00h |
Zorana Jančić |
0 |
IM-UI-I52 | Тeorija odlučivanja | 20.06.2020. u 14:00h |
24.06.2020. u 14:00h |
Ivan Stanimirović |
0 |
IM-UI-I53 | Procesiranje jezika primenom mašinskog učenja | 25.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Velimir Ilić |
0 |
IM-UI-I54 | Duboke neuronske mreže | 20.06.2020. u 09:00h |
24.06.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
1 |
IM-UI-I55 | Paralelno i distribuirano mašinsko učenje | 20.06.2020. u 14:00h |
26.06.2020. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
0 |