Studentski parlament bira svoje predstavnike u organima Fakulteta i kontroliše rad svojih predstavnika u tim organima. Predstavnici studenata u organima Fakulteta dužni su da redovno prisustvuju sednicama organa čiji su članovi, štite interese studenata Fakulteta i Studentskog parlamenta, sprovode odluke Studentskog parlamenta i da na sednicama Studentskog parlamenta dostavljaju izveštaje o radu i dešavanjima u organima Fakulteta.
Predstavnici studenata u Savetu fakulteta
Na sednici Studentskog parlamenta održanoj 12.03.2013. za predstavnike studenata u Savetu Fakulteta izabrani su:
Olgica Jović, student Departmana za matematiku
Veljko Grković, student Departmana za informatiku
Danilo Delibašić, student Departmana za fiziku
Predstavnici studenata u Nastavno-naučnom veću fakulteta
Na sednici Studentskog parlamenta održanoj 12.03.2013. za predstavnike studenata u Savetu Fakulteta izabrani su:
Marija Nikolić, student Departmana za geografiju
Žarko Veselinović, student Departmana za geografiju
Vukašin Marković, student Departmana za geografiju
Nenad Kitić, student Departmana za geografiju
Milena Janković, student Departmana za geografiju
Milan Stojanović, student Departmana za matematiku
Aleksandra Janković, student Departmana za matematiku
Jelena Aleksić, student Departmana za fiziku
Miloš Cvetković, student Departmana za fiziku
Lazar Stanojević, student Departmana za biologiju i ekologiju
Magdalena Todosijević, student Departmana za hemiju
Miljana Dubovac, student Departmana za hemiju
Predstavnici studenata u komisiji za obezbeđenje kvaliteta fakulteta
Na vanrednoj sednici Studentskog parlamenta, održanoj dana 14.10.2013. za predstavnike studenata u Komisiji za obezbeđenje kvaliteta Fakulteta izabrani su:
Srđan Radić, student Departmana za geografiju
Danilo Delibašić, student Departmana za fiziku
Predstavnici studenata u komisijama za obezbeđenje kvaliteta departmana
Na vanrednoj sednici Studentskog parlamenta, održanoj dana 14.10.2013. za predstavnike studenata u Komisijama za obezbeđenje kvaliteta nastave Departmana izabrani su:
Departman za geografiju: Mladen Simić, Vukašin Marković
Departman za biologiju i ekologiju: Lazar Stanojević, Katarina Milojević
Departman za hemiju: Kristina Milojević, Nena Velinov
Departman za matematiku: Olgica Jović, Milena Aleksić
Departman za fiziku: Jelena Aleksić, Danilo Delibašić
Departman za računarske nauke: Stefan Ristić, Aleksandar Trokicić