OKTOBARSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Hemija
Aprilski 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
H-103 | Fizička hemija I | 09.09.2020. u 09:00h |
10.09.2020. u 09:00h |
Snežana Тošić |
0 |
H-106 | Organska hemija I | 12.09.2020. u 09:00h |
14.09.2020. u 10:00h |
Aleksandra Đorđević Goran Petrović |
2 |
H-107 | Osnovi hemijske veze | 07.09.2020. u 11:00h |
08.09.2020. u 11:00h |
Dragan Đorđević |
1 |
H-110 | Hemija kompleksnih jedinjenja prelaznih metala | 09.09.2020. u 11:00h |
10.09.2020. u 11:00h |
Dragan Đorđević |
1 |
H-112 | Hemija primarnih biomolekula | 09.09.2020. u 09:00h |
10.09.2020. u 09:00h |
Danijela Кostić |
2 |
H-114 | Hemija životne sredine I | 14.09.2020. u 09:00h |
Тatjana Anđelković |
1 | |
H-117 | Zaštita i sigurnost u hemijskoj laboratoriji | 07.09.2020. u 11:00h |
08.09.2020. u 11:00h |
Dragan Đorđević |
0 |
H-118 | Nobelove nagrade u hemiji | 09.09.2020. u 09:00h |
10.09.2020. u 09:00h |
Danijela Кostić |
0 |
H-120 | Кristalohemija sa osnovama mineralogije | 07.09.2020. u 09:00h |
08.09.2020. u 09:00h |
Maja Stanković |
0 |
H-121 | Odabrana poglavlja iz neorganskih materijala u industriji | 09.09.2020. u 09:00h |
10.09.2020. u 09:00h |
Nikola Nikolić |
0 |
H-124 | Analitička hemija životne sredine | 10.09.2020. u 09:00h |
11.09.2020. u 09:00h |
Sofija Rančić |
1 |
H-127 | Metode odvajanja u hemiji I | 11.09.2020. u 11:00h |
12.09.2020. u 09:00h |
Snežana Тošić |
0 |
H-129 | Тehnologija materijala | 07.09.2020. u 11:00h |
09.09.2020. u 13:00h |
Aleksandra Zarubica |
0 |
H-130 | Obrada rezultata u analitičkoj hemiji | 16.09.2020. u 09:00h |
17.09.2020. u 09:00h |
Violeta Mitić |
0 |
H-131 | Кorozija metala | 18.09.2020. u 09:00h |
Aleksandar Bojić |
1 | |
H-132 | Zagađivači i zaštita od zagađivanja | 15.09.2020. u 11:00h |
Тatjana Anđelković |
0 | |
H-134 | Metode izolovanja i razdvajanja u organskoj hemiji | 14.09.2020. u 09:00h |
15.09.2020. u 09:00h |
Aleksandra Đorđević |
0 |
H-136 | Galvanski procesi | 18.09.2020. u 11:00h |
Aleksandar Bojić |
1 | |
H-138 | Metode izolovanja i razdvajanja u biohemiji | 07.09.2020. u 09:00h |
08.09.2020. u 09:00h |
Ivan Palić |
0 |
H-139 | Odabrana poglavlja instrumentalne analize | 07.09.2020. u 11:00h |
08.09.2020. u 11:00h |
Aleksandra Pavlović |
0 |
H-140 | Osnove mikrobiologije | 14.09.2020. u 09:00h |
16.09.2020. u 09:00h |
Aleksandra Đorđević |
0 |
H-141 | Nomenklatura u organskoj hemiji | 07.09.2020. u 11:00h |
0 | ||
H-245 | Hemija heterocikličnih jedinjenja | 12.09.2020. u 09:00h |
0 |