ЧЛАНОВИ
КОМИСИЈЕ ЗА ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА
ДЕПАРТМАНА

ЧЛАНОВИ
КОМИСИЈЕ ЗА ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА
ФАКУЛТЕТА

  1. др Снежана Тошић, ред. проф. (председник) (08.05.2020. – 08.05.2023.)
Департман
за физику
  1. др Јасмина Јекнић-Дугић, ванр. проф.
    (
    27.01.2021.27.01.2024.)

  2. др Биљана Самарџић, ред. проф.                        (24.01.2018.24.01.2021.)

  3. др Владан Павловић, доцент         

    (24.01.2018.24.01.2021.)

  4. Ивана Соколовић, студент                                      (23.12.2020. – 23.12.2021.)

  5. Јована Урошевић, студент
    (23.12.2020. – 23.12.2021.)
  1. др Јасмина Јекнић-Дугић , ванр. проф.
    (27.01.2021.27.01.2024.)
Департман
за хемију
  1. др Александар Бојић ред. проф.            (23.10.2019.-23.10.2022.)

  2. др Александра Павловић ред. проф.            (23.10.2019-23.10.2022.)

  3. др Драган Ђорђевић, ред. проф. (23.10.2019.-23.10.2022.)

  4. др Иван Палић, ванр. проф.                                   (23.10.2019-23.10.2022.)
  5. Дијана Јовановић студент
    (
    23.12.2020.-23.12.2021.)
  6. Никола Михајловић, студент
    (23.12.2020.-23.12.2021.)
  1. др Александар Бојић, ред. проф.     (23.10.2019-23.10.2022.)
Департман
за математику
  1. др Милан Златановић, ред. проф. (23.10.2019.-23.10.2022.)

  2. др Миодраг Ђорђевић , доцент (23.10.2019.-23.10.2022.)

  3. др Драган Ђорђевић ред. проф. (23.10.2019.-23.10.2022.)

  4. Јасмина Димић, студент (23.12.2020.-23.12.2021.)

  5. Јована Илић, студент
    (23.12.2020. – 23.12.20
    21.)
  1. др Милан Златановић, ред. проф.
    (23
    .10.2019.-23.10.2022.)

Департман
за рачунарске науке
  1. др Александар Стаменковић, ред. проф.           (27.01.2021.-27.01.2024.)

  2. др Милан Башић, ред.проф.
    (27.01.2021.-27.01.2024.)

  3. др Стефан Станимировић, доцент
    (27.01.2021.-27.01.2024.
    )

  4. Страхиња Миладиновић, студент
    (23.12.2020.-23.12.2021
    .)

  5. Вељко Јакшић, студент (23.12.2020.-23.12.2021.)
  1. др Александар Стаменковић, ред.  проф.          (27.01.2021.-27.01.2024.)
Департман
за географију
  1. др Мрђан Ђокић, доцент   (27.01.2021. – 27.01.2024.)

  2. др Наташа Мартић Бурсаћ, ванр. проф.
    (27.01.2021. – 27.01.2024.)

  3. др Милена Гоцић, доцент
    (27.01.2021. – 27.01.2024.)

  4. Јована Вулетић, студент
    (23.12.2020. – 23.12.2021
    .)

  5. Стефан Милићевић, студент   (23.12.2020. – 23.12.2021.)
  1. др Мрђан Ђокић, доцент
    (27.01.2021.-27.01.2024.)
Департман
за биологију и екологију
  1. др Владимир Жикић, ред.проф.
    (
    23.10.2019. – 23.10.2022.
    )

  2. др Светлана Тошић, ванр.проф.
    (
    23.10.2019. – 23.10.2022.
    )

  3. др Драгана Стојичић, ред.проф.
    (
    23.10.2019. – 23.10.2022.
    )

  4. Дина Стојановић, студент
    (23.12.2020. – 23.12.2021.
    )

  5. Небојша Милосављевић, студeнт
    (23.12.2020. – 23.12.2021.
    )

  1. др Владимир Жикић, ред. проф.
    (23.10.2019.-23.10.2022.)
 
  1. Милена Јовановић, шеф Службе за наст. и студ. питања                                       (08.05.2020.-05.05.2023.)
  1. Емилија Миленковић, студент
    (08.05.2020-05.05.2021.)

  2. Катарина Бито, студент   (08.05.2020-08.05.2021.)

С